Word lid!

NT2-ONA train(st)ers gevraagd Amsterdam en Rotterdam

De Beroepsvereniging Forums Docent gevraagd NT2-ONA train(st)ers gevraagd Amsterdam en Rotterdam

  • Dit onderwerp is leeg.
1 bericht aan het bekijken (van in totaal 1)
  • Auteur
    Berichten
  • #3755
    Anoniem
    Gast

    Voor diverse kleine groepen gemotiveerde deelnemers van maximaal 10 personen in Amsterdam en Rotterdam zoeken we nieuwe enthousiaste NT2-ONA train(st)ers voor minimaal 2 DAGDELEN per week. De lessen zijn zowel overdag als in de avond in overleg. De groepen zijn zeer overzichtelijk en het niveau is A2.

    U krijgt bij ons veel vrijheid en u heeft een beperkt aantal administratieve verplichtingen. Kortom, u gaat met plezier de lessen verzorgen. Start begin 2019. Bent u hiervoor enthousiast en heeft u de volgende kenmerken :

    •  In het bezit van Post-HBO NT2 certificaat of certificaat bekwaam docent NT2 (van de BVNT2 ) en ONA gecertificeerd.
    •  Flexibel inzetbaar
    •  Beschikbaar voor minimaal 6 uur per week.
    •  Zeer zelfstandig kunnen werken.
    •  Als zelfstandige ( dan wel graag uw uurtarief vermelden ) of op uitzendbasis.

    Mail dan snel uw cv en motivatie naar re-integratie@live.nl t.a.v. mevrouw M de Snoo o.v.v. trajecten ONA. Ook uw vragen kunt u het beste per mail stellen met uw telefoonnummer vermeld.

    *We houden rekening met de schoolvakanties in onze lesroosters dus ideaal voor werkenden met schoolgaande kinderen.
    Modify message

1 bericht aan het bekijken (van in totaal 1)
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.